Do banky na lyžích

Screen: YouTube

V rámci partnerství se slavným skiresortem Whistler-Blackcomb nechala kanadská banka CIBC vytáhnout přes 2,5 metru vysoký a přes 2 tuny vážící bankomat na střediskový kopec a zaparkovala jej před Roundhouse Lodge v bezmála dvoutisícové nadmořské výšce.

Na různá prvenství navyklý resort svou neobvyklost propaguje – jak jinak – coby první (a jediný) ski-thru bankomat na světě. S praktickými držáky odložených rukavic a lyžařských holí, nebo vnějším vyhříváním, prosím.

V éře, kdy zákaznické pohodlí je zaklínací mantrou většiny střediskových marketérů, je nejspíš jen otázkou času, kdy se i na dalších místech hor objeví takovéto nebo podobné, donedávna jen výlučně městské vymoženosti.

A na otázku: „Proč vůbec?“ se nabízí pravděpodobně jediná možná odpověď: „Proč ne?“

Ačkoli ještě jedna otázka se vkrádá na mysl: Kdy nějaké vykutálené lyžníky napadne trpělivě lelkovat pár metrů pod bankomatem, vždy po směru větru?

Sdílejte
Předchozí článekPohledná a hodnověrná normálnost videomarketingu Mount Snow
Další článekPro včasnou zimu
Tom Řepík
Zakladatel a šéfredaktor projektu SNOWbiz, dlouholetý autor magazínu SNOW, organizátor prvního testu běžek v ČR, NORDIC skitestu. Lyžař-srdcař milující stromy, western a Ameriku 20. století. Je předním oborovým opinion makerem a průkopníkem zodpovědného marketingu v tuzemské horské branži. Prosazuje udržitelnost jako důležitý PR nástroj; zasazuje se o kultivaci vztahů všech klíčových zájmových skupin v odvětví – turistů, provozovatelů, ochranářů, marketérů, developerů, managementu a legislátorů – a jejich odlišných vlivů na prostředí hor.