Bomber Bode u Lanceho v Aspenu

Source: The Forward Podcast

Pan Lance Armstrong měl zkraje letošního roku na svém internetovém rádiu echt zajímavého hosta.

V Lanceho coloradské rezidenci se zastavil lyžařský enfant terrible Bode Miller. Během nenudící hodiny probrali mimo nevyhnutelného dopingu třeba i Bodeho mládí v nekonvenčním rodinném prostředí, mentální aspekty vysokorychlostních sportů, Lindseiny roupy měřit se s chlapy či Bodeho nový podnikatelský směr v oblasti experimentálního chovu závodních koní. I v něm – jaký div – Bode razí stezku dosud neprošlapanou a lajnuje pravděpodobné budoucí trendy.

↓ Pozoruhodný Bodeho postřeh (cca 10. minuta záznamu): “Všechny lyže se stejně vyrábí v Číně… nebo Česku.”

The Forward Podcast with Bode MIller

Bode Miller with Lance Armstrong on The Forward Podcast. They talk skiing, their history and Bode's venture into horse racing.

Zveřejnil(a) Lance Armstrong dne Úterý 9. leden 2018

↓ Bode se novátorsky noří do metodiky výcviku koní a vysvětluje, proč se trénink závodních plemen za půlstoletí nezlepšil – a co on ve svém Fair Hill centru dělá jinak. Mimo dalšího měří laktát koňům na běhátku.

↓ Bode Miller: “Do podnikatelského záměru jsem investoval obrovský ranec peněz a jedinou potenciálně udržitelnou součástí je chov koní, nikoli závodění.”

Předchozí článekPsychologie motivace
Další článekMcSki. Are You Lovin’ It?
Tom Řepík
Zakladatel a šéfredaktor projektu SNOWbiz, dlouholetý autor magazínu SNOW, organizátor prvního testu běžek v ČR, NORDIC skitestu. Lyžař-srdcař milující stromy, western a Ameriku 20. století. Je předním oborovým opinion makerem a průkopníkem zodpovědného marketingu v tuzemské horské branži. Prosazuje udržitelnost jako důležitý PR nástroj; zasazuje se o kultivaci vztahů všech klíčových zájmových skupin v odvětví – turistů, provozovatelů, ochranářů, marketérů, developerů, managementu a legislátorů – a jejich odlišných vlivů na prostředí hor.