Epic Pass Goes East

Source: Vail Daily

Vědět a nesmět dát najevo není nic příjemného. Jsem konečně ochutnal, jak těžkým životem asi žil pan Babiš a další konfidenti.

Co jsem tu v minulosti párkrát vágně naznačil, Vail Resorts dnes oficiálně zveřejňuje: za v oboru obligátních $50 mio VR akvíruje jednu z východoamerických ikon v lyžařské branži, vermontskou legendu Stowe.

Načasování oznámení akvizice jde ruku v ruce s novou řadou sezónek Epic Pass 2017/18, jejiž předprodeje začnou v průběhu března. Středisko Stowe cílí krom dalších na metropolitní aglomerace Boston, New York nebo Montréal. Epic Pass tímto krokem zase na světový rekord v počtu prodaných sezónek – na kýženou milionovou metu.

Stowe Mountain Vermont is now Epic! 17/18 Season Pass Access to be announced in March. Learn more at www.stoweisepic.com

Zveřejnil(a) Vail dne 21. únor 2017


“We’re thrilled to add Stowe Mountain Resort to our family of world-class mountain resorts. With the investments in both mountain infrastructure and base area facilities that AIG has made over the years, Stowe Mountain Resort has become the premier, high-end resort for East Coast skiers and snowboarders.”
 – Rob Katz, Vail Resorts CEO

↓ Tento letošní je posledním promo videoklipem na solitérní sezónku ve Stowe. Od března již v rodině Epic Pass.