Pravidla diskuze

Diskuze na SNOWbiz.cz je moderovaná. Administrátoři si vyhrazují právo příspěvky nesplňující níže uvedená pravidla mazat bez varování a udání důvodu. Věříme, že pravidla budou vyhovovat většině diskutujících a diskuze na SNOWbiz.cz bude díky tomu vhodným prostorem pro oborovou výměnu názorů a zkušeností.

 
  1. Preferován je jazyk spisovný, povolen je jazyk hovorový i odborný žargon. Vulgární příspěvky budou mazány.
  2. Diskutující spolu mohou nesouhlasit, to je koření každé diskuze. Vzájemné napadání osob nebo skupiny osob tolerováno nebude.
  3. V diskuzi se držte striktně tématu výchozího článku a argumentujte věcně a srozumitelně. Příspěvky tématu se netýkající jsou důvodem ke smazání.
  4. Reklama do diskuzního fóra nepatří. Reklamou se rozumí zejména šíření upoutávek na výrobky či služby, na nichž má diskutující přímý či nepřímý ekonomický zájem. V případě zájmu o reklamu prosím kontaktujte inzerce@snow.cz.
  5. Fórum může číst každý, nicméně k napsání příspěvku do diskuze je třeba se zaregistrovat a přihlásit. Každý diskutující se registruje pouze jednou. Pokud se zaregistrujete jinak než pod svým plným jménem, podepište každý svůj příspěvek svým plným občanským jménem (ve formátu křestní + příjmení), aby byla všem uživatelům SNOWbiz.cz známa identita přispěvatele.
  6. Těm, kteří si zřídí více identit zejména za účelem zmatení ostatních diskutujících, může být zamezen přístup do diskuze s náležitým vysvětlením veřejnosti. Pokud zapomenete heslo, můžete si nechat zaslat nové dočasné a pak znovu zadat své nové heslo.

Děkujeme za pochopení!

Váš tým SNOWbiz.cz