#VailOpening

Foto: Vail Resorts

Vail dnes v pátek (11/21/2014) otevřel svou 52. sezónu. Tak jako pokaždé, opening je tu spíš komorní, nijak okázalou slavností spřízněných duší – pokřtí se nové lanovky, ukážou se s místem spjaté celebrity, potkají se štamgasti z celých Států. Rozdávají se drinky, filmuje se ostošest. Pár snímků z dnešního otevření v galerii dole.

Často z dobrých důvodů doporučuju k inspiraci videoprodukci Vailu (úderné – stručné – nenudící – srozumitelné – autentické); zde jeden typicky krátký (proč taky jinak, 1:44!) – a sami posuďte, že působivý – videošot z předloňského otevíracího dne, kdy Vail slavil abrahámoviny.

Fotogalerie z #VailOpening 2014

.

Čerstvé video z dnešního openingu, jak mi jej kolegové poslali hned po sestříhání a uploadu na YT:

.

Předchozí článekVznikne největší skiareál v USA
Další článekStrom spadl na lanovku
Tom Řepík
Zakladatel a šéfredaktor projektu SNOWbiz, dlouholetý autor magazínu SNOW, organizátor prvního testu běžek v ČR, NORDIC skitestu. Lyžař-srdcař milující stromy, western a Ameriku 20. století. Je předním oborovým opinion makerem a průkopníkem zodpovědného marketingu v tuzemské horské branži. Prosazuje udržitelnost jako důležitý PR nástroj; zasazuje se o kultivaci vztahů všech klíčových zájmových skupin v odvětví – turistů, provozovatelů, ochranářů, marketérů, developerů, managementu a legislátorů – a jejich odlišných vlivů na prostředí hor.